Politistii de la Postul de Politie Comunala Coroieni au identificat si retinut in cursul zilei de marti, doua persoane din Valenii Lapusului, pe numele carora erau emise mandate de executare a pedepsei inchisorii. Este vorba de Arghir V., in varsta de 50 de ani, care fusese condamnat la 3 luni inchisoare, si de Calin I., in varsta de 23 de ani, condamnat la 5 luni detentie pentru comiterea infractiunilor de distrugere si ultraj contra bunelor moravuri. Amandoi inculpatii au fost depusi in arestul Inspectoratului de Politie al Judetului Maramures.
- ADVERTISEMENT -![Ad image](https://ziarmaramures.ro/wp-content/uploads/2024/07/pnrr.jpg)
![Ad image](https://ziarmaramures.ro/wp-content/uploads/2024/07/pnrr.jpg)
![Ad image](https://ziarmaramures.ro/wp-content/uploads/2024/07/pnrr.jpg)
![Ad image](https://ziarmaramures.ro/wp-content/uploads/2024/07/pnrr.jpg)
Doi condamnati la pedeapsa inchisorii, aflat in libertate, retinuti de politistii din Coroieni
Adaugă un comentariu
Adaugă un comentariu